fbpx

Gurmepack

Davet ve Organizasyon

Açılış

Organizasyonu

Firmanıza prestij kazandıracak tüm süsleme, catering ve yardımcı ekipmanlarla kusursuz bir işyeri açılışı imajı vermek için mümkün olan en kaliteli hizmeti uygun fiyatla sunmaktayız. Hizmetlerimizle açılış gününüzü unutulmaz kılmakisteriz.

Düğün Organizasyonu


Düğün davetleriniz başta olmak üzere kutlamaya değer gördüğünüz her özel davetinizde konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak isteyeceğinizi biliyoruz. Türk ve dünya mutfağının en seçkin lezzetlerine yer verdiğimiz mutfağımızda hazırlanan özel tatlarla davetleriniz için ziyafet sofraları hazırlayarak misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilmeniz için size yardımcı oluyoruz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Lansman

Organizasyonu


Türkiye’de Lansman organizasyonları genellikle kiralanan boş bir mekan veya bir çok büyük firmanın kendi yerlerinde gerçekleşir. Bir çok kişi tarafından lansman kokteyli olarak bilinir ve gelecek olan konuklar için markanın kendi ürünlerini, adını, farklılıklarını ortaya koyarak yaptığı kurumsal organizasyonlardan biridir.
Ürün Lansman, Araç Lansman, Proje Lansman, Organizasyonlarınız da İhtiyaç Duyacağınız, Deneyimli Ekip, Kaliteli Ekipman Ve Süsleme Hizmetleri İle Etkinlilerinizin Çözüm Ortağıyız. Hayal ettiğiniz her proje gerçekleştirilebilir.

Catering Organizasyonu

Özel günlerinizde herşeyi aklınızdan çıkarıp sadece günün keyfini çıkarmanız için catering paketlerimizle yanınızdayız.

Türk ve dünya mutfağının en seçkin lezzetlerine yer verdiğimiz mutfağımızda hazırlanan özel tatlarla davetleriniz için ziyafet sofraları hazırlayarak misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilmeniz için size yardımcı oluyoruz.

Yemekli davetlerde özel yeme alışkanlıkları olan konuklarınız için vegan, çocuk ve vejetaryen menüler de hazırlıyoruz.
İstenilen reçeteye göre menü hazırlayabiliriz.

GurmePack markasıyla enfes tatları davetlerinize taşıyoruz.
Her zaman daha iyiyi hedefleyerek hak ettiğiniz kaliteyi lezzet ve hijyen garantisi ile sofralarınıza getiriyoruz. Siz değerli dostlarımızın desteğiyle gün geçtikçe yenileniyor, büyüyor ve ilerliyoruz.

Yemekli düğün törenlerinin yanında; kokteyl, lansman, açılış organizasyonu, konser&festival, kutlama ve iş yemekleri gibi konularda yanınızda oluyoruz. Etkinliklerinizde dilediğiniz tatları konuklarınıza sunabiliyoruz. Bu sayede hayatınızın en mutlu gününde yanınızda olabiliyor ve daha da önemlisi sorumluluk üstlenerek yükünüzü hafifletiyoruz.

Uzman ekibimiz ile davetten saatler öncesinde mekanda hazırlıklarımızı yapmaya başlıyoruz. Tüm hazırlıklarımız tamamlanmış şekilde davet saatinde hazır olarak misafirlerinizi karşılamak için bekliyoruz.

Her zaman müşteri memnuniyetini esas aldık ve verdiğimiz tüm hizmetleri bu esas üzerine inşa ettik. Müşterilerimize lezzet, kalite ve profesyonelliği bir arada sunduk.

Her alanda büyük yardımcınız Gurmepack olarak tüm hizmetlerimizi büyük bir titizlikle yapıyoruz.

En özel günlerinizde çözüm ortağınız olmamız için www.gurmepack.com veya 0850 260 02 72 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.