fbpx

Gurmepack

Biz kimiz?

CRC KURUMSAL firmasının yeme-içme sektöründeki 14 senelik deneyimine dayanarak, 2 senelik bir AR-GE sürecinin ardından, hayatın akışına yenilikler katabilmek, lezzetten ödün vermeden hazırlanan paket yemeklerimizi sizlerle buluşturabilmek için GURMEPACK markamızı yarattık.

GURMEPACK ile sizlere ürün tazeliğini ve kalitesini kaybetmeden, en hızlı şekilde “LEZZETLİ YEMEK” ulaştırma sözüyle sektörde yerimizi aldık.

TSE ve ISO standartlarını her alanda uygulama olanağına sahip olduğumuz, hijyen parkurları ve geniş çalışma alanlarıyla düşünülerek kurgulanmış 5000 m2’lik tesisimiz, lojistik ağımız, sektörel tecrübesiyle başarılar yakalamış personelimizle memnuniyetiniz için çalışmayı sürdürüyoruz.

Misyonumuz

Mükemmel hizmet, ürün kalitesi ve lezzet ile müşterilerimizin memnuniyetini yakalamak; hijyenik, kaliteli ve lezzetli ürünlerimizi uzman kadromuzla sürekli geliştirmek; tüm gereksinimlere en üst düzeyde yanıt veren alt yapımızla müşterilerimize hak ettikleri kaliteyi sağlamak ve “Lezzet Üstü” olmaktır.

Bu bağlamda kişisel tercihlerinize önem veriyor, menülerimizi bu temelde hazırlıyoruz. Her kesime hitap edecek zengin menümüzle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

gurmepack

Üretim

CRC KURUMSAL olarak paket yemek markamız olan GURMEPACK’i size ulaştırırken;
• “Tarladan mutfağa” temel ilkemizdir. Yemeklerimizi en doğal ürünlerle ve malzemelerle pişiriyoruz.
• Renklendiriciler, yapay tatlandırıcı gibi katkı maddesi içeren hiçbir ürünü mutfağımıza sokmuyoruz.
• Yemeklerimizin lezzetinin temeli tereyağı ve zeytinyağından gelir.
• Beyaz ve kırmızı et ürünlerimizi alırken, Gıda Mühendislerimiz tarafından kontrol edilip onaylanmış tedarikçiler dışında kimseden alım yapmıyoruz.
• Alınan ürünleri mutfağımızdaki kontrol merkezlerinde tekrar gözden geçirip öyle işliyoruz.
• Yemeklerimizin lezzetinin bir diğer kaynağı da kullandığımız rasyonel fırınlar ve çelik tencerelerimizdir. Kızartmalarımızı hazır yağlarla değil rasyonel fırınlarda yapıyoruz.
• Alanının en iyisi olan şeflerimizin el lezzetlerini de kattığı yemeklerimizde kullandıkları baharatları özenle seçiyor ve her zaman en tazelerini kullanıyoruz.
• Güvenliğinizi en üst düzeyde tutmak için yemeklerimizi hijyen sertifikalı mutfaklarımızda pişiriyoruz.
• Yemeklerimizde kullandığımız yüksek ısıya dayanıklı Mono PP kapları Modifiye Atmosfer teknolojisiyle el değmeden paketliyor ve ilk sizin açabileceğiniz haliyle sunumunu gerçekleştiriyoruz.

Modifiye Atmosfer Teknolojisi
Modifiye atmosfer paketleme (MAP); enzimatik, kimyasal ve mikrobiyolojik bozulmalara karşı gıdaların depolama, taşıma ve ambalajlanmasında ürünün etkileşimde bulunduğu hava bileşiminin, ürün çeşidine bağlı olarak oksijen, karbondioksit, azot ve etilen gibi gazların ortama verilmesi/uzaklaştırılması ile gıdanın çevresindeki atmosferi değiştirerek raf ömrünü uzatmak amacıyla kullanılan bir yöntemdir.

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMLERİ POLİTİKASI

Hammadde tedarikinden nihai tüketime, tüm proseslerimizi gıda güvenliği gerekliliklerine, yasalara, uluslararası standartlara, müşteri şartlarına ve müşteri talepleri doğrultusunda helal üretim şartlarına uygun olarak gerçekleştiriyor, kaliteden ödün vermeden, pratik, uzun raf ömürlü, taze ve lezzetli yemekler üretiyoruz.
Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak misyonumuzla, kalite, etik ve sosyal sorumluluk bilinci temelleri üzerine kurduğumuz kurum kültürümüzü sürekli iyileştirerek hedeflerimizi her geçen gün geliştiriyor ve yükseltiyoruz.
Çalışanlarımıza, müşterilerimize ve doğaya değer veriyoruz. İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre standartlarını önemseyerek çalışıyoruz. Çevre ve İSG performansımızı arttırmak amacıyla sürekli iyileştirme süreçlerini etkin bir biçimde yürütüyoruz.
Gıda güvenliği öncelikli müşteri memnuniyeti hedefimizle, üretimden sorumlu çalışanlarımızın uzmanlardan oluşmasını sağlıyor ve ekiplerimize sürekli eğitimler vererek kazandıkları bilgi ve tecrübeleri uygulama fırsatı veriyoruz. Çalışanlarımızın danışma ve katılımı için gerekli faaliyetleri gerçekleştiriyoruz.
Çalışanlarımızın mesleki gelişimlerine katkıda bulunarak ve çalışan memnuniyetinin sürekliliğini sağlayarak standartlarımızı koruyup sürekli geliştiriyoruz. Sürekli iyileştirme hedefleri ile kurumumuzun kalite ve gıda güvenliği kültürünü geliştirip, çalışanlarımızın bu kültürü içselleştirmesini hedefliyoruz.
Faaliyetlerimiz sırasında, değişen pazar ve tüketici taleplerine uygun ürün geliştirme çalışmalarımızı sürdürerek müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor, Üretim, Ar-Ge ve Kalite sistemlerimizi sürekli iyileştiriyoruz.
Tedarik-Üretim-Dağıtım zincirimizin her aşamasında iyi tanımlanmış, etkin ve verimli süreçlerle çalışarak verimliliğimizi arttırıyoruz.
Müşterilerimiz için her zaman ulaşılabilir ve yakın iletişim halinde olarak, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla hizmetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.