fbpx

Gurmepack

Sıkça Sorulan Sorular

Bireysel sipariş vermek için Yemeksepetibanabi uygulamasında Gurme Pack yazarak sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda toplu alımlar için marketlerden ve online sitemiz olan www.gurmepack.com adresinden de sipariş verebilirsiniz.

Gurme Pack öğünleri online sipariş uygulamasıyla pratik ve kolay kullanılabilen, yanınızda her yere taşıyabileceğiniz kişiye özel kutuları ile size ulaşmaktadır. Yemeklerimiz, mikrodalga fırına girebilen, Mono PP kaplarda akma-dökülme gibi aksaklıkların olmaması için Modifiye Atmosfer teknolojisiyle paketlenmiş şekilde servis edilmektedir.

Firmamızda zorunlu HACCP sisteminin çok üzerinde hijyen kuralları uyguluyoruz. Yaşanılan bu zorlu süreçte aldığımız önlemlere ek olarak şirketimiz için ve çalışanlarımız için ekstra önlemler de aldık.
Çalışanlarımızın bireysel olarak alması gereken önemlerin eğitimini verdik.
Sadece üretim alanımızda değil, tüm fabrika genelinde maske, eldiven, önlük, bone gibi donanımların kullanımını zorunlu kıldık.
Üretim alanlarımızda tüm üretim araç ve gereçleri UV ışınları ile de her gece düzenli olarak sterilize ediyoruz.

İstanbul’un tüm ilçelerine servis hizmetimiz mevcuttur.

Gurme Pack online web sitemiz üzerinden hazırlanan menü örneklerimizi görebiliriniz.
Bireysel yemek paketleri kategorisinden size uygun yemek paketinizi seçebilirsiniz.

Gurme Pack web sitesi üzerinden Kurumsal Yemek Paketleri kategorisinden çalışan sayınıza göre Ofis Paketini seçip sipariş verebilirsiniz.

Gurme Pack olarak her türlü yemek tercihine göre yemek paketlerimiz mevcuttur.
Vegan & Vejeteryan, Glutensiz & Şekersiz, Ketojenik, İntolerans, Aralıklı Oruç Detox gibi tercihlerinize göre yemek paketlerimizi www.gurmepack.com web sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Kişiye özel diyetisyen destekli hazırladığımız, protein ağırlıklı, organik ve taze ürünlerden oluşturduğumuz sağlıklı yemek paketlerimiz www.gurmepack.com adresimizden sipariş verebilirsiniz.

Minimum 10 günlük paket alabiliyorsunuz. Gün sayınız arttıkça paketinizin fiyatı daha avantajlı olacaktır.

Gurme Pack yemeklerimizi aldığınız anda +4 derecede bir buzdolabında saklayarak muhafaza edebilirsiniz. Uzun raf ömrüne sahip yemeklerimizi buz dolabından çıkarıp ısıttığınızda ilk tazeliğini koruduğunu sizlerde fark edeceksiniz. Yemekleri sıcak havalarda yanınıza (arabaya vs.) almanız gerektiğinde, poşetin içine bir buz aküsü koymanızı tavsiye ediyoruz.